Haber

Türkiye’nin gizemli köyünde yalnız yaşayan kadın konuştu: Gidin, gece geliyorlar

Türkiye’nin hayalet köyü olarak bilinen ve 32 yıl önce terk edilen Lübbey Köyü’nde yaşananlar hala gizemini koruyor. Köydeki herkes başka yerlere taşınınca bölgede yaşayan bir tek kadın kalmış.

GENÇLER SON KÖYÜ GÖRDÜ

Sosyal medyada Cenker Koruk isimli genç ve arkadaşları köye giderek bölgedeki son durumu kaydetti. Evlerin harabe haline geldiği köyde kameralara yansıyan detayların ortasında kasvetli bir hava yaşandı.

KÖYDE YAŞAYAN TEK KADINLA KONUŞTULAR

Gençler, köyde yaşayan ve akli dengesinin yerinde olmadığı iddia edilen tek kadınla görüştü. Farklı sözler söyleyen hanım, “Derhal buradan bakın. Gelirlerse size ne yaparlar? Gece geliyorlar. Her gece geliyorlar. Sözümü dinleyin, gidin” diyerek gençlerin gitmesini istedi. köy.

SADECE ONUN DEĞİL, BAŞKALARI DA GİZEMLİ OLAYLARI GÖSTERİYOR

Yaklaşık 32 yıl önce elektrik ve geniş tarım arazilerinin olmaması nedeniyle terk edilmeye başlanan köyde esrarengiz olayların yaşandığı iddiası sadece manzaradaki kadın tarafından değil, eski mahalle sakinleri tarafından da dile getiriliyor. köy. Köyü terk eden bazı kişiler, geceleri evlerde gizemli sesler duyulduğunu ve artık köye uğramadıklarını söylüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu